Bursa Biorezonans ve Akupunktur Terapisi ile Sigara Bırakma

Mesaj Sayısı: 1
22 Haziran 2020 - 00:04

Günümüzün modern tıbbı yada geleneksel tıp yöntemleri ile bir çok hastalığa çözüm bulunmakta. Lakin bazen öyle durumlar, öyle vakalar oluyor ki geleneksel tıbbın yanında alternatif tıbbın da nimetlerinden faydalanmak gerekiyor. Bu yazımızda biorezonans ve akupunktur ile günümüzün en büyük sessiz düşmanı olan sigaradan nasıl kurtulunabileceği hakkında bilgilendirme de bulunacağım. 

Malumunuz tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca tütün mamülleri kullanıcısı var, yani sigara tiryakisi milyonlar düzeyinde... 2020 yılında tüm dünyanın başına musallat olan yeni tip korona virüs olan covid-19 bulaştığı kişilerde en büyük tahribatı, sigara içenlerde yaptığı anlaşılınca bir çok kişi sigara bırakma merkezlerine akın etti. 

Sigara bırakma konusunda en büyük sorunlardan birisi ise, yıllarca içildiği için insan bedeninde oluşturduğu bağımlılık etkisi. Günümüzde sigara konusunda hem devletin hem de özel girişimlerin tedavileri sonucunda bir çok kişi sigarayı bırakmış durumda. Tabi burada da yine kişiden kişiye değişen durumlar söz konusu ve bağımlılık düzeyi, irade gibi bir çok faktör işin içerisine girmekte. 

Modern tıbbın sigara bırakma konusunda bir kaç yolu var, lakin bir çok kişi daha farklı yollar deneme peşinde ve bu yollardan ikisi günümüzde oldukça popüler durumda. Bunlardan ilki biorezonans ile sigara bırakma, diğeri ise akupunktur ile sigara bırakma...

Akupunktur bilindiği üzere binlerce yıllık Çin tıbbının günümüz değer yargıları ile buluşup, modern bilgiler ile desteklenip, uzman doktorlar tarafından uygulanabilir yapısı sayesinde, alternatif tıbbın en güvenilir tedavi yöntemlerinden biri durumundadır. Yine aynı şekilde 1977 yılında başlayan biorezonans terapisi yani frekans terapisi ile de başarısı kanıtlanmış homoepatik tedaviler kapsamında, güvenilir terapi yöntemleri bugün milyonlarca kişiyi bir çok konuda sağlığına kavuşturmuş durumda.

Bugün Bursa'da bir çok merkez de sigara bağımlılığı tedavileri yapılmakta. Günümüzde en makul olan sigara bırakma terapisi olarak akupunktur ve biorezonans ile sigara bırakma tedavisi sonrasında aromaterapi ve fitoterapi destekleriyle, kişinin sigaraya olan ihtiyacı kesilerek, sigaradan kurtulması konusunda çok daha kesin sonuçlar elde edilebilmektedir.

Biorezonans ile sigara bırakma uygulamasında, kişinin her zaman içtiği sigaradan alınan frekans örnekleri, biorezonans cihazı denilen bir cihazda işlenip tersine çevrilerek, vücuda elektrotlar yardımıyla geri verilmekte ve böylece vücutta var olan sigaranın yaymış olduğu frekans, zıttı ile karşılaştırılarak sıfırlanması sağlanmakta ve böylece, sigaranın verdiği tüm sinyaller, mesela yoksunluk gibi durumlar hiç olmamış gibi hissedilerek, ilk günkü gibi, hiç içilmemiş haline döndürülmektedir.

Mucize gibi olan bu terapi yöntemlerini Bursa'da yaptırmak isterseniz Uzm. Dr. Fulden Küçük kliniğinden randevu alarak veya 0552 670 00 52 no'lu telefon aranarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Biorezonans hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Akupunktur ve Biorezonans ile sigara bırakma hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınızHIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol