Bursa Doğalgaz Tesisatı Firması - Arven Mühendislik

Mesaj Sayısı: 1
11 Mart 2019 - 13:56

Uzun yıllardır, Bursa halkı doğal gaz kullanmakta ve yeni imara açılan bölgeler ile doğalgaz kullanımı gittikçe genişlemekte. Kentsel dönüşüm yada eski evlerin yıkılıp yeni evlerin yapılması ile birlikte her yapılan daireye bir doğalgaz tesisatı çekilmesi şart olmaktadır. 

Bursa'da doğalgaz tesisatı işi yapabilmek için Bursagaz firmasından onay olmak gerekmektedir, ancak onaylı firmalar tesisatınızı yapabilir ve Bursagaz yetkilileri ile birlikte gazınızın açılışı yapılarak evleriniz de güvenle doğalgaz kullanımı olabilmektedir. 

Bursa'da evinize doğalgaz tesisatı yaptırmak isterseniz dikkat etmeniz gereken hususlar vardır, ilk olarak Bursagaz web sitesinde yer alan firmalardan birini seçmelisiniz, daha sonra ise size maliyet açısından uygun olacak firmayı seçerek işlemlere başlayabilirsiniz. Tabi burada yine önemli noktalar var, mesela hangi marka kombi, hangi tür kombi, yoğuşmalı mı hermetik mi gibi bir çok teknik konu bulunmakta ve bu konuları doğalgaz tesisatınızı yapacak olan mühendislik firması ile karar vereceksiniz. Bu konularda deneyimli bir firma ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır.

Yalnız şimdi söyleyeceklerim ise çok daha önemli. Çünkü doğalgaz tesisatınız bitti ve Bursagaz yetkilileri ile inceleme esnasında bir eksiklik görüldüğünde yada kaçak olduğunda iç tesisat firmanızın tutumunu iyi gözlemleyin, çünkü eksiklikleri düzeltme şekli evinizde güvenle doğalgaz kullanımını etkileyen en önemli faktör olacaktır.

Kural dışı iş yapan ve de baştan savma iş yapan bir firma gördünüz mü orada işi durdurun ve devam etmesini engelleyin aksi takdirde daha kötü durumlar meydana gelebilir.

Diyeceğimiz şu ki Arven Mühendislik olarak, Bursa'da Yıldırım, Gürsu, Nilüfer, Osmangazi, Kestel gibi ilçelerde doğalgaz tesisatı işleriniz için arayacağınız doğalgaz tesisat firması işlerini mühendislik firması olarak güvenle yapmak isteriz. Bizlere bu imkanı verecek olan tüm müşterilerimize şimdiden teşekkürler.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

https://www.arvenmuhendislik.com.tr

Arven Doğalgaz Tesisat Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

Davutdede Mah. Kurtuluş Cad. No.219/C Yıldırım BURSA PK 16350

Telefon:

+90224 361 7 361

Mobil No:

+90 555 808 55 84

E-mail:

info@arvenmuhendislik.com.trHIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol