Bursa SEO | Bursa Yerel SEO Çalışmaları

Mesaj Sayısı: 12
7 Aralık 2019 - 00:52

İnternet her türden işletme için rekabet düzeyini yükseltti ve bu hukuk firmaları bile dahil oldu. Google gibi arama motorları ve çevrimiçi inceleme sitelerinin dalgalanması sayesinde, potansiyel müşterilerin bir arkadaşınız tarafından size yönlendirilmiş olsalar bile, onlarca rakiplerinizi araştırıp incelemesi her zamankinden daha kolaydır.    Arama sonuçları, nitelikli müşterileri çekmek için çok önemlidir ve arama motoru sonuç sayfalarında iyi bir şekilde sıralama görünmüyorsanız ve doğru hedef kitleyle bağlantı kuramıyorsanız, rakiplerinizden geri kalıyorsunuz demeltir   Bu, olmasını istediğiniz son şeydir. Doğru bir SEO stratejisiyle, sıralamanızın yükselmesini sağlayabilirsiniz.    Bu yazıda, firmanızın uzmanlığı ile ilgili aramalarda iyi bir konuma gelmenize yardımcı olacak altı organik SEO stratejisini tartışacağım.

Uzmanlık Alanı ifade eden Anahtar Kelimeleri Hedefleyin  

Özelleştirilmiş anahtar kelimeleri hedeflemek, potansiyel müşteriler tarafından belirli sorgular için arama sonuçlarında yer almanıza yardımcı olan çok önemli bir stratejidir. Ve "uzmanlık alanı" derken, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç farklı anahtar kelime stratejisine atıfta bulunuyorum:    

Konuma özgü anahtar kelimeleri hedefleyin

"Bursa" ve diğer konum tabanlı aramalar, özellikle mobil aygıtlar kullanan ve bunlara coğrafi olarak yakın olan birisiyle çalışmak isteyen pek çok müşteriyle, web trafiğini yönlendirmede güçlü bir güç olabilir. "bursa seo uzmanı" gibi, bölgeye özgü anahtar kelimeleri hedeflemeyi düşünün.    

Uygulama alanınızla alakalı anahtar kelimeleri hedefleyin

Çoğu kişi Google’ı yalnızca “seo uzmanı” için aramaz, seo eğitimi,  seo denetim aracı veya 2019 seo teknikleri diye de arama yapabilir.    

Satın alma amaçlı anahtar kelimeleri hedefleyin

 Satın alma amaçlı veya yüksek amaçlı anahtar kelimeler, kullanıcıların, satın alma döngüsünün en uzağındayken arama kutusuna yazdıkları ve aktif olarak yakında birisine ulaşmak istedikleri anahtar kelimelerdir. Yüksek amaçlı anahtar kelimeler “Bursa seo ” gibi görünebilirken ,  düşük amaçlı anahtar kelimeler “ seo uzmanı ne yapar? ” gibi bir şey olabilir . 

Yılmaz Saraç

Seo Uzmanı

Bursa 2019 Ocak


Mesaj Sayısı: 12
18 Ocak 2020 - 03:12

Google Ocak 2020 Çekirdek Algoritma Güncellemesi ile Hangi Etkiler Bekleniyor?

Google, Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi adında, yeni bir geniş çekirdek algoritma güncellemesi yayınladığını twitter’dan doğruladı. Güncelleme 13 Ocak’ta başladı, etkisi henüz belirlenmedi, ancak dünya çapındaki tüm arama sonuçlarını etkileyecek.

https://yilmazsarac.com.tr/google-ocak-2020-cekirdek-guncellemesi/


Mesaj Sayısı: 12
18 Ocak 2020 - 03:14

Dijital Pazarlamada İçerik Tanıtımı

İçerik pazarlama çabaları dijital pazarlamanın temel unsurlarından biridir. İçeriğin yazılması için harcanan zamanın 4 katının tanıtmak için harcanması gerektiğini dünya çapında popüler SEO profesyonelleri her zaman dile getirmektedir.

https://yilmazsarac.com.tr/dijital-pazarlamada-icerik-tanitimi/


Mesaj Sayısı: 12
18 Ocak 2020 - 03:15

Organik Arama Nedir?

SEO ile yeni ilgilenmeye başlayanlar, organik aramanın ne olduğunu ve bir web sitesinin uzun vadeli başarısı için neden önemli olduğunu merak edebilirler. Birçok kişi organik aramayı ücretli arama (Adwords) ile karıştırır. Organik arama hakkında bilmeniz gerekenleri, SEO’ya yeni başlayanların veya web sitesi sahiplerinin anlayabilecekleri, yanlış anlamalara açıklık getirebilecek yalın bir formda özetleyelim. https://yilmazsarac.com.tr/organik-arama-nedir/


Mesaj Sayısı: 12
18 Ocak 2020 - 03:16

Google Optimize Nasıl Kullanılır? Google Etiket Yöneticisi ile Uygulama

Google Optimize e-ticaret sitelerinde dönüşüm oranlarının ölçülmesi için A / B testlerinin kullanımı ve varyasyonları test etmek için Google Etiket Yöneticisi ile uygulanmasıdır. https://yilmazsarac.com.tr/google-optimize-nasil-kullanilir/


Mesaj Sayısı: 12
18 Ocak 2020 - 03:17

Web Site Kurulumu ve SEO Geliştirmeleri (Yeni Başlayanlar İçin Rehber Bağlantılar)

Bu rehber, WordPress sistemi ile web sitesini kurmak ve SEO geliştirmelerini kendi kendine yapmak isteyen, daha önce arama motoru optimzasyonu ve web tasarım konularında tecrübesi olmayan işletme sahipleri ve öğrenciler için hazırlanmıştır. Gerekli uygulamalar ücretsiz sürümlerden seçilmiştir.

https://yilmazsarac.com.tr/web-site-kurulumu-ve-seo-rehberi/


Mesaj Sayısı: 12
18 Ocak 2020 - 03:18

Web Sitenizi Gözden Geçirin: 2020 SEO Kontrol Listesi

SEO, işletmenizin gelirlerini artırmada önemli bir unsur olmaya devam ediyor. Bu kontrol listesi sitenize daha fazla trafik çekmenize yardım edebilir. Bu makalede genellikle teknik SEO ve içerikle ilgili optimizasyonlardan bahsedeceğiz. SEO’nun müşterinin satın alma niyeti üzerinde önemli bir etkisi vardır ve iyi bir optimizasyonla markanızın güvenilirliğini, dolayısı ile satışlarınızı artırmanız mümkündür. İşte 2020 SEO kontrol listesi.

https://yilmazsarac.com.tr/2020-seo-kontrol-listesi/


Mesaj Sayısı: 1
15 Mayıs 2020 - 01:04

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU 

BURSA SEO 

Eğer Google’da görünür olmazsanız, sektörel pazarınızda payınız oldukça düşük demektir. SEO stratejistlerimiz ile sizlere bunu nasıl düzeltebileceğinizi göstermek için burada hazırız.

kaynak : https://www.webkod.com.tr/seo/HIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol