Bursa Yerel Basınının Güçlü Haber Sitesi - B Gazete

Mesaj Sayısı: 1
10 Haziran 2020 - 18:52

Bursa, her gün bir biri ardına açılan haber siteleri ve medya şirketleri sayesinde güçlü bir yayın ağına sahip kentlerden biri olmakta. Nüfus ve sanayisi ile Türkiye'nin 4. büyük kenti olan Bursa, sanırız bu özelliklerine ek olarak yerel basın ve tv kanalları ile de başarı halkalarına bir yenisini daha eklemek üzereler. Bursa, siyasi, ekonomik ve kültürel anlamda dopdolu bir şehir olması sebebiyle ve de nüfus olarak 4. kalabalık şehir olması basın konusuna büyük bir pazar olmasına neden olmakta. Çok uzun yıllardır Bursa'da köklü yazılı basın markaları bulunmakta, bunlar Olay Gazetesi, Bursa Hakimiyet gibi köklü yayın kuruluşları olarak halen daha varlıklarını sürdürmekteler. Ama gelişen teknoloji ve çağın gereksinimleri yazılı basını yavaş yavaş yok etmekte ve dijital çağın getirdiği hız ve pratiklik ile haber sitesine dönüşümünü yapmakta.

Bursa'da var olan yerel haber siteleri arasında çok uzun yıllardan beridir yer alan B Gazete, tarafsızlık ilkesi, dürüst habercilik anlayışı ile bugünlerde gerçekleştirdiği yatırımlar ve atılımlar ile hem Bursa'lıların hem de Türkiye'de ki bir çok kimsenin beğenisini kazanmakta. Peki B Gazete bu işi nasıl başarıyor?

Bugün herhangi bir yerel haber sitesine bakarsanız genel olarak haberleri Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı gibi bir çok haber ajanslarından haberleri alarak yayın yapmaktalar. Çoğu da haberleri aynen yayınlamakta ve hiç bir ekstra yenilik ve özgünlük katmadan bu işi tamamlamaktalar. B Gazete, yerel habercilikte, sahip olduğu stüdyo ve kameraman desteği sayesinde özel haberler yapmakta ve sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadırlar. Var olan takipçi kitlesi ve etkili habercilik ile oldukça sevilen B Gazete, yeni yayıncılık ilkesiyle de ziyaret edilme oranları arttırmaktadır.

Bursa'da tarafsız ve kaliteli habercilik için ziyaret edeceğiniz adres --> https://www.bgazete.com.trHIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol