Bursa'nın İlk Evden Eve Taşımacılık Firması

Mesaj Sayısı: 1
11 Mart 2019 - 13:09

Bursa, temiz havası, sanayisi, üniversitesi, yaşam standartları açısından oldukça tercih edilen bir şehir ve biz de Bursa'da yaşamaktan son derece keyif alıyoruz. Üniversitelerin açılması ile her sene binlerce öğrenci Bursa'mıza gelmekte, tercihen evde kalmak isteyen öğrencilerin yada ailelerin taşınması ile Bursa Evden Eve taşımacılık sektöründe hareketlenmeler olur, bunu bilen ve asıl işi evden eve nakliyat olmayan firmalar ise bu durumdan çıkar sağlama peşindeler.

Bursa'ya taşınma yada Bursa içinde evinizi taşımak isterseniz dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır, bu noktalara dikkat ettiğiniz zaman sorun yaşamayacağınız garantilenmiş olur.

İlk olarak, bir çok evden eve taşımacılık firmasının olduğunu biliyoruz, siz de interneti açıp Bursa Evden Eve yazdınız ve karşınıza çıkan sitelere girdiniz. Sizlerden ilk isteğimiz, baktığınız bu firmaların, çalışma ruhsatları var mı, K3 yetki belgeleri var mı, yasal bir zeminde çalışıyorlar mı, adres ve telefon bilgileri doğru mu. Sabit bir mekanları var mı yok mu bunu öğrenmeniz.

Daha sonrasında kaskolu taşımacılık yapıyorlar mı, sözleşmeli çalışma yapıyorlar mı, çünkü sizinle telefonda yapılan pazarlık ile, evin taşınacağı gün yapılan pazarlık başka olacaktır. Aslında evin taşınacağı gün pazarlık olmaz lakin sektörümüzü zedeleyen kişiler taşınma günün de, oo bu eşyalar çok muş, ekstra ücret gerekir gibi laflar edecekler ve siz de taşınma günü olduğu için mecbur katlanacaksınız.

Bir başka konu ise, taşıma işlemini yapacakların bu işte çalışıyor olmalarıdır, çünkü, işi ucuza getirmek isteyen firmalar, amele pazarlarından eleman bularak, eşyalarınıza tıpkı bir çuval muamelesi göstereceklerdir ve taşınma sonrasında eşyalarınız da ki çizikler, ezilmeler sizin hem canınızı sıkacak hem de maddi zarara uğratacaktır.

Son olarak ta, internette yer alan bütün yorumlar da yüzde yüz olumlu ve beş yıldızlı ise o firmadan muhakkak kaçın, çünkü kimse kusursuz değildir ve sırf insanları etkilemek adına yapılan bu tür manipülatif işlemler sizleri günün birinde zora sokacaktır.

Bizler Kartaş Evden Eve Taşımacılık firması olarak, Bursa'nın İlk Evden Eve Nakliyat firması olmak ve bunu günümüz de de sürdürerek kalitemizi hiç bozmadan bu günlere geldik ve devam etmek niyetindeyiz. Bizlerle çalışmak ve detaylı bilgi almak için web sitemizi mutlaka inceleyiniz. Ayrıca taşınma konularında işinize yarayacak faydalı bilgiler için blog sayfamıza bakmanızı öneririz.

https://www.kartasevdeneve.com

https://www.kartasevdeneve.com/blog/

Cumhuriyet Mah. Yıldız Sk. Üstünkaya Sitesi No.6/A, (Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Akuğur Arka Sokağı)   Bursa, NİLÜFER. 16000

Tel : 444 6 457

Tel: 0224 452 20 20

Tel: 0224 453 20 20      

Tel: 0224 451 20 35

Tel: 0224 451 20 36

Cep: 0 532 502 28 29 – Mehmet Güngör

Faks:0 224 453 20 21HIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol