İç Giyim Alışverişlerinizde Camasircimshop.com Farkı

Mesaj Sayısı: 1
11 Nisan 2020 - 16:50

Merhaba Sevgili Bursa'lılar,

Malesef koronavirüs salgını yüzünden tüm dünya gibi biz de evlerimize kapanmış durumdayız. Bugünler de mümkün olduğunca izole olmak, evde kalmak hayati önem taşımakta. Ama güzel günler yine gelecek, yine sokaklarda, parklarda gönlümüzce gezeceğiz. İnsan umudunu kaybetmedikçe yenilmiş sayılmaz, zor günlerin geçmesine sayılı günler kala sizlere bir haberimiz var. 

Bursa'da aktif forum sitesi olarak en sevilen sitelerden biri olan Bursadabuhafta sitesinde sizlere duyurmak istediğimiz haber ise iç giyim alışverişlerinizi online olarak yapabileceğiniz alışveriş sitemizden bahsetmek. Çamaşırcımshop.com olarak 3 yıldan beridir yayında olan online iç giyim alışveriş sitemiz de iç giyim ve ev yaşam ürünlerine ait ne varsa bulabileceğiniz ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

Camasircimshop.com sitemiz de neler var derseniz hemen sıralayalım; 

Kadın kategorisinde; gecelik, pijama, kapri, şort, sabahlık, sütyen, külot, kombinezon, eşofman takımı, korse, tayt, pantalon, çorap modelleri, atlet, fanila, body...

Erkek kategorisinde; slip, külot, boxer, tişört, atlet, pijama takımı, eşofman takımı, çorap...

Çocuk kategorisinde; erkek, kız iç giyim, pijama takımları, 

Fantazi iç giyim kategorisinde; Vücut çorabı, fantazi giyim, babydol, jartiyer ürünleri

Ayrıca; lohusa ve hamile giyim ürünleri, termal giyim ürünleri, saten ve penye çeyiz setleri gibi özel ürünlerimiz bulunmakta.

Bursa halkına, Bursa'nın en çok çeşitli iç giyim ürünleri satan alışveriş sitesini sunmaktan gurur duyarız. Kredi kartı, kapıda ödeme ve banka havalesi seçenekleri ve müşteri memnuniyeti, gizlilik odaklı politikamız ile her zaman yanınızdayız. HIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol