Instagram Takipçi Satın Almak

Mesaj Sayısı: 12
12 Nisan 2019 - 22:59

Instagram'da takipçi sayınızı kendi kendinize arttırmak biraz zor olabilir. Birçok insan çeşitli nedenlerden dolayı işlerinin veya kişisel Instagram hesaplarının takipçisayısını büyütmek ister.  Bunu yapmanın birçok yolu var. Doğru şekilde yaparsanız, çok zaman alır, sürekli özveri ve çaba gerekir. Doğal yoldan takipçi ve beğeni almak için, harika içerikler yayınlamak, akıllı bir Instagram pazarlama stratejisi oluşturmak ve takipçilerinizle etkileşimde olmanız gerekir. Tüm bunlarla uğraşmak istemeyen kişiler de var, ve bu yüzden Instagram takipçilerini belirli bir fiyata satın alırlar. Sahte takipçiler ve beğeniler satın aldığınızda ne olacağını gerçekten biliyor musunuz?

Çoğu kişi, bir Instagram hesabına baktığında, genellikle o hesabın sahip olduğu takipçilerin sayısına göre, takip edip etemeyeceğine karar verir. Çok sayıda insan instagram takipçisi satın alıyor, hatta ünlüler, politikacılar, büyük markalar, bile kendilerini otorite figürü gibi göstermek için takipçi satın alırlar. İnsanları suçlayamayız, genel algı bu şekilde. İnsanlar, sosyal medya hesaplarını içerik yerine, takipçi sayısına göre değerlendirdiği sürece bu türden hizmet sağlayanlar da var olacaktır.

Instagram takipçi satın almak işe yarıyor mu?

Evet yarıyor, şahsen ben de satın aldım. Yeni bir hesap açtığınızda 15-20 takipçiyle insanlarla etkileşime geçmek özgüvene iyi gelmiyor sanki :) . 500-1000 takipçiyle başlamak iyi bir avantaj, daha hızlı takipçi kaznmanızı sağlıyor. Tabi bu hizmet sağlayıcınıza bağlı. Bir dönem müşterilerimden biri, 20.000 takipçisi olan hesabına 10.000 daha eklemek istedi. Hizmeti satın aldı. 2 gün içerisinde takipçi sayısı 30.000'e ulaştı ancak sadece 1 hafta sonra başladığı noktaya geri döndü. 

Istagram takipçi satın almak için bir çok seçenek var. 10 Tl'ye 1000 takipçi almak mümkünken, 1000 TL'ye 500 takipçi gibi fiyatlar da görmek mümkün. Peki gerçekten işe yarıyor mu? Insatagram'ın kendisi bu durumu nasıl değerlendiriryor? çok fazla insan yaptığı için herhangi bir ceza veremiyor mu? Saın alınan takipçilerin bot olup olmadığını nasıl analayacağız?

Instagram takipçileri satın aldığınızda, sadece bir sayı için para ödüyorsunuz. Bu, ödediğiniz takipçilerin Instagram paylaşımlarınızı beğenmeyeceği ,hikayelerinize katılmayacağı anlamına gelir. Instagram'ın robot ve inaktif hesaplarlamücadele ettiğini ve sildiğini unutmayın. Ayrıca birisi binlerce yeni takipçi satın aldığınızı öğrenirse sizi takip etmeyi bırakacaktır. Ya da 50.000 takipçisi olan bir hesabın paylaşımlarına 3-5 beğeni gelmesi herkesi düşündürür!

Yılmaz Saraç / SEO Uzmanı


Mesaj Sayısı: 5
20 Kasım 2020 - 15:07

Cok dogru bir konuya degindin hikayede link veremiyordum. . Bu yüzden https://www.takipcibegenisatisi.com/instagram/ ki?isel sayfam için mecburi 10 k üye satin aldim 

instagram takipci satin almak icin siteye guvenebilirsiniz.


Mesaj Sayısı: 1
14 Şubat 2021 - 21:39

Alternatif olarak bu siteler de var:

1- https://smmpaketleri.com

2- https://takipcialdim.com 

3- https://www.takipcisatinals.com 

4- https://www.takipciadresin.com


Mesaj Sayısı: 1
7 Mayıs 2021 - 19:28

Güzel siteymi?.    Benim ?imdiye kadar takipçi sat?n ald???m siteler ?unlar; 

 1- https://www.takipcikenti.com 

 2- https://takipcialdim.com 

 3- https://smmpaketleri.com  

4- https://www.takipcisatinals.com 

 5- https://www.takipciadresin.com     

 smm paketlerinde mobil ödeme var ekstradan, avantaj? bu. Mobil ödeme yap?yorum fatural? hatt?m?n taksidine biniyor :D


Mesaj Sayısı: 1
6 Temmuz 2021 - 14:22

Ücretsiz bir instagram takipçi uygulamasi. Ayni zamanda youtube izlenme ve abone de veriyor. Adi: SOMEDAS – Takipçi Begeni SEO Asistani


Mesaj Sayısı: 5
24 Ağustos 2021 - 13:45

instagram izlenme satın al gibi seçenekler ile gönderilerinizin doğal olarak daha çok izlenmiş gibi gösterebilirsiniz. Bu şekilde gerek markanızı gerek ürünlerinizi daha iyi satabilirsiniz.HIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol