New Obsessions - Trend Aksesuarların Adresi

Mesaj Sayısı: 1
19 Ağustos 2019 - 13:24

Bursa'da ki birbirinin aynısı aksesuar dükkanlarından sıkıldıysanız, New Obsessions size çok iyi gelecektir. Bursa'da kendi ürünleri üreten, kendine ait tarzı olan ürünlerini hem fiziksel mağazası hem de internet sitesi üzerinden satan ve Gittigidiyor, Trendyol, N11 gibi market place'lerde en yüksek kullanıcı deneyimine sahip olan New Obsessions, Bursa'da Alışveriş Edilecek Mekanlar arasında ilk sırada yer almalıdır.

New Obsessions ürünleri arasında; geçici dövme, halhal, küpe, kolye, takı, aksesuar, saç aksesuarları, saç tokaları, dekorasyon ürünleri, plaj örtüleri, hasır vizör şapkalar, giyim ürünleri ve binlerce ürün. 

New Obsessions ürünlerini market placelerde ve https://www.newobsessions.com sitesi üzerinden kredi kartı, banka havalesi ve de kapıda ödeme seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Sosyal medyada aktif bir şekilde yer alan New Obsessions'ı takip etmek ve sürpriz hediyeler kazanmak için bildirimleriniz her zaman açık olsun. 

Sosyal Medyada New Obsessions

Instagram: https://www.instagram.com/neobsessions/

Facebook: https://www.facebook.com/NewObsessionscom

Youtube: https://www.youtube.com/c/newobsessionscom

Pinterest: https://tr.pinterest.com/newobsessionscom/

Moda ve aksesualar da ki son trendleri takip etmek ve bizlerden haber almak için New Obsessions Blog'u takip etmeyi unutmayınız.

New Obsessions'a gelmek için;

İzmir Yolu Caddesi Akarsu İş Merkezi F/229 Nilüfer Bursa

Konum için tıklayınızHIZLI CEVAP

Cevap yazmak için Giriş Yap yada Kayıt Ol